Stoliki boczne Bazar Bizar

Stoliki boczne Bazar Bizar

Aktywne filtry

 • Bazar Bizar
  Stolik kawowy/boczny/pomocniczy The Massaka naturalny brązowy okrągły

  1 499,00 zł
  • Nowość

  Piękny stolik wykonany z wytrzymałego, naturalnego drewna suar, wykończony ciemnobrązowym lakierem. Stolik ma cztery solidne pierścienie, starannie wyrzeźbione z drewna. Stolik Massaka to zarówno elegancki akcent designu, jak i trwały mebel, który będzie świetnie wyglądał w każdym pomieszczeniu.

  Może być z powodzeniem wykorzystany także jako stołek/taboret!

  Produkt wytwarzany ręcznie - powstający w sposób zrównoważony.

  Drewno Suar - jakie to drewno? Piękne, eleganckie, ponadczasowe i długowieczne – tak w kilku prostych słowach można opisać drewno egzotyczne jakim jest Suar. 

  To także jeden z najbardziej wytrzymałych i twardych gatunków drzew. Jego właściwości uważa się za zbliżone do cech drewna orzecha czarnego. Charakteryzują go duże i bardzo dobrze widoczne słoje z typowymi dla niego wyrazistymi konturami, a sama struktura drewna jest bardzo wytrzymała. 

Stoliki boczne Bazar Bizar - elegancja i funkcjonalność w każdym detalu

Każdy stolik boczny Bazar Bizar to nie tylko praktyczny mebel, ale prawdziwe dzieło sztuki, które podkreśli charakter każdego pomieszczenia. Te unikatowe stoliki wykonane są z naturalnych materiałów, co sprawia, że są nie tylko piękne, ale również ekologiczne. Ich różnorodność kształtów, rozmiarów i kolorów pozwala na idealne dopasowanie do indywidualnych potrzeb oraz stylu każdego wnętrza. Niezależnie od tego, czy szukasz minimalistycznej elegancji, czy boho chic, stoliki boczne Bazar Bizar z naszej nowej kolekcji spełnią Twoje oczekiwania, dodając stylu i funkcjonalności. Wybierając nasze produkty, stawiasz na wyjątkowość i jakość, co czyni każde zakupy u nas prawdziwym doświadczeniem. Zapraszamy do odkrywania naszej wyjątkowej oferty, która z pewnością wzbogaci każde wnętrze, dodając mu charakteru i niepowtarzalnego stylu.