Stojaki na wino Kare Design

Stojaki na wino Kare Design

Aktywne filtry

 • Kare Design
  Regał na wino Bistro Uno czarny

  990,25 zł -15% 1 165,00 zł
  • -15%
  • 24h

  Pokaż swoje ulubione wina! Idealne rozwiązanie dla pasjonatów wina, a także doskonały pomysł na prezent. Modny, wysoki (160 cm) stojak i nasz bestseller. Ten minimalistyczny regał to praktyczne rozwiązanie o klasycznym wykończeniu. Czarny, stalowy. Zachwyca oryginalnością rozwiązania.

  Konstrukcja stojaka pozwala na ułożenie butelek pod kątem, co pozwala na wyeksponowanie ich w bardzo elegancki sposób. Uchwyty pozwalają na jednoczesne przechowywanie 8 butelek.

  Pozbawiony dekoracyjnych zdobień, nie przyćmi żadnego wnętrza i sprawi że wpasuje się w różne aranżacje - od stylu minimalistycznego po nowoczesny czy industrialny.

  Umieść ten stojak na butelki w jadalni czy w salonie, a zyskasz nie tylko praktyczny mebel ale także designerskie i modne rozwiązanie.

  Dostępny również w szerszej (podwójnej) wersji.

 • Kare Design
  Regał na wino Bistro Double czarny

  1 699,15 zł -15% 1 999,00 zł
  • -15%
  • 24h

  Idealne rozwiązanie dla miłośników wina. Modny, duży stojak na wino i absolutny bestseller. Ten minimalistyczny regał to praktyczne rozwiązanie o klasycznym wykończeniu. Do wykonania regału użyto stali, malowanej metodą proszkową na czarny kolor. Zachwyca oryginalnością rozwiązania.

  Konstrukcja stojaka pozwala na ułożenie butelek pod kątem, co pozwala na wyeksponowanie ich w bardzo elegancki sposób. Uchwyty pozwalają na jednoczesne przechowywanie nawet 16 butelek.

  Pozbawiony dekoracyjnych zdobień, nie przyćmi żadnego wnętrza i sprawi że wpasuje się w różne aranżacje - od stylu minimalistycznego po nowoczesny czy industrialny.

  Umieść ten stojak na butelki w jadalni czy w salonie, a zyskasz nie tylko praktyczny mebel ale także designerskie i modne rozwiązanie.

  Dostępny również w węższej wersji.

 • Kare Design
  Regał na wino Bistro czarny 42cm x 120cm

  612,00 zł
  • Nowość
  • 24h

  Pokaż swoje ulubione wina! Idealne rozwiązanie dla pasjonatów wina, a także doskonały pomysł na prezent. Modny, o średniej wysokości (120cm) stojak i nasz kolejny bestseller. Ten minimalistyczny regał, na którym butelki układane są poziomo, to praktyczne rozwiązanie o klasycznym wykończeniu. Czarny, stalowy. Zachwyca klasyką rozwiązania. 

  Konstrukcja stojaka pozwala na ułożenie butelek prosto w poziomie, co pozwala na wyeksponowanie ich w bardzo harmonijny i elegancki sposób. Uchwyty pozwalają na jednoczesne przechowywanie 8 butelek.  

  Pozbawiony dekoracyjnych zdobień, nie przyćmi żadnego wnętrza i sprawi że wpasuje się w różne aranżacje - od stylu minimalistycznego po nowoczesny czy industrialny. Umieść ten stojak na butelki w jadalni czy w salonie, a zyskasz nie tylko praktyczny mebel ale także designerskie i modne rozwiązanie. 

Stojaki na wino Kare Design - elegancja i funkcjonalność w Twoim wnętrzu

Witamy w kategorii stojaki na wino Kare Design w naszym sklepie internetowym Alila Interiors. Oferujemy unikalne i stylowe rozwiązania do przechowywania Twoich ulubionych win, które nie tylko spełniają funkcję praktyczną, ale również stanowią elegancki element dekoracyjny Twojego wnętrza. Stojaki na wino Kare Design to połączenie nowoczesnego designu, wysokiej jakości materiałów i precyzyjnego wykonania, które zapewniają trwałość i estetykę na najwyższym poziomie. Dzięki nim każda butelka wina zyskuje swoje wyjątkowe miejsce, a Ty możesz cieszyć się porządkiem i łatwym dostępem do swoich winnych skarbów. Nasze stojaki na wino Kare Design są dostępne w różnych stylach i rozmiarach, co pozwala na idealne dopasowanie do Twojego gustu i potrzeb przestrzennych. Zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających klientach, stojaki te wprowadzą do Twojego domu nutę elegancji i nowoczesności. Odkryj pełen wachlarz możliwości, jakie daje wybór stojaków na wino Kare Design i podkreśl wyjątkowy charakter swojego wnętrza, jednocześnie eksponując swoje wina w najlepszym możliwym stylu.