Stolik Beam Grey Marble Brass

598,00 zł Brutto

Ten stolik to absolutny hit, marmur i mosiądz to doskonałe połączenie które nadaje temu stolikowi szczególnego uroku. Może służyć jako stolik boczny, a także zamiast szafki nocnej stanowiąc jej doskonałą alternatywę, dzięki oryginalnej ażurowej konstrukcji sypialnia nabierze lekkości i oryginalności, możesz postawić także w łazience na przybory do makijażu lub w przedpokoju jako elegancką tackę na klucze, jeśli potrzebujesz małego stolika kawowego znakomicie sprawdzi się też w tej roli. Graficzne, wyrafinowane linie, filigranowe wzornictwo: ten mały klejnot pasuje również do stylu skandynawskiego. Mosiężny glamour to też podstawa do stylizacji z aksamitnymi, skórzanymi, lnianymi obiciami.

Prawdziwy marmurowy blat różniący się nieznacznie odcieniem od piaskowego po szarości, stanowi w tym przypadku o unikalności i niepowtarzalności każdego stolika, leży lekko na filigranowej ramie - subtelna elegancja.

Wymiary

Wysokość: 35 cm

Średnica: 43 cm

Waga: 5,3 kg

Materiał

Materiał: stal, marmur

Materiał podstawy: stal

Materiał blatu: marmur

Kolor

Kolor: złoty, szary, piaskowy

Kolor blatu: szary, piaskowy - marmur to produkt unikatowy, produkty z niego wykonane mogą nieznacznie różnić się między sobą odcieniami, rozmiarem oraz strukturą.

Kolor podstawy: złoty