Lustra

Lustra

Lustra

Aktywne filtry

 • 1 698,00 zł

  Lustro Hipster Oval

  Wyrazista, a jednocześnie minimalistyczna propozycja o eleganckim look’u. Wiszący, owalny model z szerokim pasem ze stali nierdzewnej ze stopem mosiądzu nadaje połysk i głębię lewej i dolnej krawędzi lustra Hipster Oval. W tym lustrze z łatwością ocenisz swoją stylizację od stóp do głów dzięki sporej powierzchni lustra. Uniwersalny styl wpasuje się w większość wnętrz, strzałem w dziesiątkę będzie na pewno w wystroju wnętrz ukierunkowanych na styl nowoczesny, modern classic, loft, retro, skandynawski czy glamour.

 • 1 998,00 zł

  Lustro Hologram złote

  Hit wśród naszych luster, bardzo modne i designerskie będzie wyglądało jak małe dzieło sztuki, możesz zawiesić solo albo w parze z nieco węższym drugim lustrem Hologram.

  To lustro dzięki masywnej ale lekkiej ramie oraz znakomitemu, designerskiemu kształtowi pięknie się prezentuje i wygląda bajkowo. Fascynuje swoją organiczną formą.

  Można zawiesić pionowo lub poziomo. Dla fanów dodatków do wnętrz!

 • Lustro Bubbles Brass
  • Nowy
  2 398,00 zł

  Lustro Bubbles Brass

  To duże i szerokie lustro będzie stanowiło oryginalną dekoracje na ścianie, złoty połysk 15 ramek w okrągłym kształcie jest zjawiskową dekoracją samą w sobie. To lustro w kształcie bąbelków będzie magicznie odbijało światło. Doda elegancji na jasnej ścianie jak i stworzy zjawiskowy kontrast z ciemnymi ścianami.

 • Lustro Bounce Round
  • Nowy
  1 951,00 zł

  Lustro Bounce Round

  Duże, okrągłe lustro w połączeniu z ramą z błyszczących elementów które wizualnie wtapiają i łączą się z lustrzaną powierzchnią, tworząc łagodne i harmonijne przejście. Ta propozycja ujmuje elegancją i starannością ręcznego wykonania, lustro z efektem glamour.

 • Lustro El Sol Gold z...
  • Nowy
  1 181,00 zł

  Lustro El Sol Gold z...

  Wprowadzanie słońca do domu to zawsze dobry pomysł. Z tym lustrem działa to na dwa sposoby: z jednej strony dlatego, że samo w sobie przypomina słońcem ze złotym, lśniącym splotem promieni. Z drugiej strony, ponieważ jego lustrzana powierzchnia przechwytuje i odbija promienie słoneczne z zewnątrz, wnosząc do pomieszczenia więcej przyjemnego światła i optycznie je powiększając. Dekoracyjne lustro ścienne z ozdobną, trójwymiarową girlandą promieni. Lustro i ozdoba ścienna w jednym. Prawdziwa perełka nad sofą, konsolą lub komodą. Pomysłowe podkreślenie nadające nawet klasycznym lub chłodnym wnętrzom przyjemnej lekkości. Idealny prezent dla miłośników słońca.

 • Lustro Sunlight drewniane
  • Nowy
  1 374,00 zł

  Lustro Sunlight drewniane

  Oryginalne, wiszące lustro ozdobne w stylu boho, otoczone jest drewnianymi podłużnymi elementami. O naturalnym i ciepłym wyglądzie. Modny dodatek w korytarzu, sypialni czy salonie.

 • Lustro Sunburst Tre złote
  • Nowy
  1 498,00 zł

  Lustro Sunburst Tre złote

  Okrągłe, wiszące lustro z klasą, trzy wieńce złotych delikatnych promieni dają trójwymiarowy, przyciągający uwagę efekt. Nawet w szare zimowe dni to słoneczne lustro promieniuje pozytywną atmosferą w całym mieszkaniu. Podkreśli każdą ścianę, a wszyscy miłośnicy wnętrz pokochali teraz modne lustra w słonecznym stylu.

 • Lustro Hologram srebrne
  • Nowy
  1 879,00 zł

  Lustro Hologram srebrne

  Hit wśród naszych luster tym razem w wersji srebrnej, bardzo modne i designerskie będzie wyglądało na ścianie jak małe dzieło sztuki.

  To lustro dzięki masywnej ale lekkiej ramie oraz znakomitemu, designerskiemu kształtowi pięknie się prezentuje i wygląda bajkowo. Fascynuje swoją organiczną formą. Dzięki swemu masywnemu kształtowi to lustro szczególnie dobrze prezentuje się na wystających bądź wąskich ścianach. Stworzy także piękny kontrast z minimalistycznym wystrojem czy sofami liniowymi. Dla fanów dodatków do wnętrz!

  Dostępne również w wersji złotej.